top of page

Hakkımızda

2022 yılından beri sektör lideri olan Killdeer, harika ürünlerinin üretimine ilişkin her konuda eşsiz bir bilgi birikimine ve deneyime sahiptir. Kendimizi hem firmalara hem de bireylere kaliteli ürün ve yenilikler sunmaya adadık. Sektör sürekli değiştiği için üretim bandımızı güncel tutmaya özen gösteriyoruz.

Bize Ulaşın
Deri Atölyesi
Deri Atölyesi

Vizyon

Ülkemizin ve firmamızın çanta ve aksesuar üretim politikası standartlarını en üst düzeyde tutmak ve sürdürmek.

Misyon

%100 yerli ve Türk üretim stratejisi doğrultusunda hareket eden firmamız %100 müşteri memnuniyeti sağlamak ve ürün yelpazemizi her geçen gün artırarak piyasaya yön vermek.

Deri Gereçler
Stok Durumu

Z. Mert

Envanter Müdürü

Y. Mert, kurulduğumuz günden bu yana Killdeer Online ekibinin ayrılmaz bir parçası oldu. Envanter Müdürü olarak sayısız müşterinin ihtiyacını eksiksiz karşıladı ve müşteri memnuniyetini hep zirvede tuttu.

A. Lermi

Müşteri Hizmetleri Yöneticisi

A. Lermi farklı şirketlerde hızla yükselen bir kariyerin ardından Killdeer ekibine katılmayı seçti. Sonuç odaklı ve motivasyonu yüksek bir iş ortağımız olarak bu noktaya gelmemizdeki katkıları yadsınamaz.

Çevrimiçi toplantı
Bilgisayarda çalışma

F. Ünlü

Marka Yöneticisi

Y. Ünlü, Killdeer bünyesine katıldığından beri şirketin başarısında kilit rol oynadı. Sıra dışı becerileri, tutkusu ve yaratıcılığıyla şirket performansını sürekli olarak yukarılara taşıdı.

bottom of page