top of page
Killdeer Çanta Astar Tasarımı

SSS

Siz Sordunuz, Biz Yanıtladık

Hangi ülkelere gönderim yapıyorsunuz?

Şirketin hizmet vermeye başladığı ülkeler sırasıyla; Türkiye, Avusturya, Belçika, Bulgaristan Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç.
 

Siparişim kargoya ne zaman verilir?

Siparişinizdeki tüm ürünleriniz elimizde mevcutsa hazırlık aşaması bittikten sonra en geç 24 saat içinde kargoya verilmektedir. Siparişinizin hazır statüsünde olmasına rağmen 24 saat içerisinde kargoya verilmemesi durumunda bilgi alabilmek için müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz. 

İade kabul ediyor musunuz?

Killdeer, ürün etiketleri çıkarılmamış ve kullanılmamış olmak kaydı ile mesafeli satış yönetmeliğinin 12. maddesinin 1. fıkrasına göre tüketicinin cayma hakkını kullandığına ilişkin bildirimin kendisine ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içinde, iade koşulları sağlanması dahilinde bütün bedelleri geri ödemekle yükümlüdür. 14 günü aşan iade talepleri için işlem gerçekleştirilememektedir.
 

bottom of page